KURUMSAL

Firmamiz

KURUMSAL

Misyonumuz

        Geleceğimizin sağlam temelleri için tüm çalışmalarımızın gönüllü katılımı ile, Üretimde, montajda, teknik serviste ve projelerde verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmak. Üretim maliyetlerini düşürerek rekabet gücümüzü korumalı. Kalitemizi sürekli geliştirmeli. Müşterilerimiz ve tederikci firmalarımız ile kalite konusunda işbirliği yapmalı. Çalışma yaşamının kalitesini iyileştirmeli. Personelimizin eğitimine önem vermeli. Teknolojik gelişmeleri izlemeli. Kalite konusunda tüm personelin duyarlı olmasını sağlamalıyız.   


 

Vizyonumuz

 

        Sürekli gelişme anlayışı içinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak güçlü ve güvenilir  bir kuruluş olmak ana ilkemizdir.
        Müşterileri memnuniyetinin ve kalitede sürekliliğin sağlanması konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur.  Kalite ve süreklilik en önemli işimizdir.


Kalite Politikamız


 

       Derya Asansör; oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan kalitenin, sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Kalite yönetim sistemi ile ulusal ve uluslararası platformda ‘ sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.’  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak Güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Bu ilke doğrultusunda tüm çalışanların katılımıyla sürekli iyileştirme anlayışı içinde çalışmalıyız. Kalite fiyat ve temrinde müşteri memnuniyeti için tüm çalışanların gönülden istekli katılımı ile, Üründe verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmalı, Üretim maliyetini düşürerek rekebet gücümüzü korumalı, Kalitemizi sürekli geliştirmeliyiz, Müşterilerimizin ve tedarikci firmalarımız ile kalite konusunda iş birliği içinde olmalıyız, Asansör yönetmeliğine uygun üretim yapmayı taahüt etmeli, Kalite ( üretimde, montajda, teknik serviste ve projelerde ) konusunda personelin birlik içinde duyarlı  olmasını sağlamalıyız. Tüm çalışanların katılımını politika olarak belirlemiştir.